O FIRMIE

PREZENTUJEMY PAŃSTWU NASZE REALIZACJE 

CO DECYDUJE O JAKOŚCI NASZYCH USŁUG ?

PROFESJONALIZM

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, potrafią pracować pod presją czasu a co najważniejsze są dokładni.

KONTAKT Z KLIENTEM

Zawsze staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Przed rozpoczęciem pracy upewniamy się czy ułożenie wykładziny jest zgodne z założeniem.

PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Produkty, które oferujemy naszym klientom są ekologiczne, ekskluzywne, innowacyjne oraz zgodne z wszelkim normami europejskimi. 

MAJKBUD

 Na rynku wykładzinowym jesteśmy od 12 lat. Jako Majkbud istniejemy od 2006 r. Od początku naszej działalności realizowaliśmy projekty na terenie całego kraju. Nasz zespół jest wysoko wykwalikowany we wszelkich aspektach dotyczących sprzedaży i montażu podłóg oraz wszystkich rodzajów wykładzin. Właśnie to, pomaga nam oferować Państwu szeroką gamę stylowych wykładzin podłogowych dla użytku domowego i komercyjnego w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym klientom indywidualną obsługę, dostosowaną całkowicie do potrzeb i wymagań kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań aby nasza praca zawsze wykonana była na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dostarczyć kompletne i niezawodne rozwiązania oraz zminimalizowanie niedogodności dla Państwa zleceń…