MAJKBUD SP. Z O. O. ul. Traugutta 22, Pogórze, 81-198
Scrolldown

Montaż wykładzin

Pełna gama wykładzin

Oferujemy montaż szerokiej gamy wykładzin: od klasycznych dywanowych, przez nowoczesne rozwiązania modułowe, aż po wykładziny obiektowe przeznaczone do intensywnie użytkowanych przestrzeni. Montujemy podłogi do pomieszczeń mokrych (łazienek, stref spa, siłowni). W usługę montażu wchodzi cięcie wykładziny z możliwością wykonania dowolnych wzorów oraz klejenie wykładziny do podłoża. 

Montaż wykładzin PCV

Wykładziny PCV cieszą się niegasnącą popularnością dzięki ich odporności na wilgoć, trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Nasz zespół specjalistów dokładnie przygotowuje posadzkę / podłoże przed montażem , by zapewnić prawidłowe zamontowanie wykładziny. Dzięki pomiarom i doświadczeniu specjalistów, proces montażu wykładzin PCV jest szybki i bezproblemowy dla klienta. 

Dowolne wzory

Wybór odpowiedniego wzoru i kolorów wykładziny to kluczowy element kreowania przestrzeni. Dlatego oferujemy szeroki wybór wzorów, od klasycznych po nowoczesne, a nawet awangardowe, które pozwalają na stworzenie unikalnego charakteru wnętrza. 

Precyzja wykonania

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego dbamy o każdy detal podczas montażu wykładzin. Nasza załoga to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, gwarantując precyzję wykonania na najwyższym poziomie.