MAJKBUD SP. Z O. O. ul. Traugutta 22, Pogórze, 81-198
Scrolldown

Naprawa podłoża

Naprawa ubytków w podłożu

Prosta i gładka posadzka jest fundamentem każdego pomieszczenia. Ubytki w podłożu, niezależnie od ich rozmiarów, mogą wpłynąć na komfort użytkowania pomieszczenia oraz co bardzo istotne - trwałość montowanej podłogi. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi w zakresie naprawy podłoża. Niezależnie czy jest to drobne pękniecie czy też większe ubytki w posadzki, nasi specjaliści dokładnie ocenią stan podłogi i zastosują odpowiednie metody naprawy, aby powierzchnia prawidłowo przygotowana do dalszych prac.

Masy niwelujące / wygładzające

Jednym z kluczowych etapów w przygotowaniu podłoża do montażu podłogi jest wykonanie wylewki. W naszej ofercie znajdują się wylewki Masy niwelujące / wygładzające, które dzięki swoim właściwościom zapewniają gładkość powierzchni przed dalszym montażem. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości mieszanki do wylewek, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że ich podłoga będzie trwała przez długie lata.

Przygotowanie do montażu podłogi

Prawidłowe przygotowanie podłoża to klucz do trwałości i estetyki każdej podłogi. Po dokładnym naprawieniu ewentualnych ubytków i wykonaniu wylewki, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby powierzchnia była idealnie przygotowana do dalszego montażu. Dzięki temu nasze realizacje prezentują się estetycznie i służą przez wiele lat.